PRODUKTY

HEOS AMP HS2
zosilňovač

cena: 579 €

  • Nové: Bluetooth
  • Nové: High Resolution Audio Support

Variabilitu systému však výrazne rozširujú ďalšie dva komponenty: zosilňovač HEOS Amp a predzosilňovač HEOS Link. Do zosilňovača môžete pripojiť dve klasické reprosústavy (pre ľavý a pravý kanál) a (aktívny) subwoofer a vytvoriť z nich ďalšiu zónu HEOS. HEOS Amp dokáže naplniť priestor skutočne mocnou hudobnou prezentáciou, vďaka výkonu digitálnych zosilňovačov 2 x 100 W RMS do záťaže 6 Ohmov.

Všetky konektory sú umiestnené na zadnom paneli. Okrem dvoch párov reproduktorových terminálov tam nájdeme predzosilnený výstup pre subwoofer a analógový, optický a USB vstup. Umožnia pripojenie TV, externého harddisku, alebo starších analógových zariadení k sieti HEOS. Medzi jednotlivými vstupmi môžete prepínať pomocou aplikácie HEOS App pre smartfóny. Každý zo vstupov je digitalizovaný a distribuovaný do zvyšku systému.

Aj predzosilňovač HEOS Link výrazne rozširuje variabilitu multiroom systému. S jeho pomocou budete schopní pripojiť ďalšie prehrávače, alebo receivery Denon. Vaše existujúce Hi-Fi zariadenia sa tak zmenia tiež na HEOS zónu. Všetky ich môžete potom ovládať priamo z mobilu.

Heos Link má analógový, optický a digitálny koaxiálny audio výstup a takisto sadu USB, analógového a optického vstupu. Pomocou nich môžete do systému pripojiť akýkoľvek domáce kino a premeniť ho na multi-room zónu. Na ovládanie starších zariadení je k dispozícii 12V spúšťací výstup a IR výstup.

HEOS Amp aj Link majú atraktívny dizajn s kombináciou čierneho a strieborného plastu. Pokiaľ ste investovali do kvalitnej audiotechniky, alebo potrebujete určitý priestor ozvučiť pomocou samostatných výkonných reproduktorov a chcete mať zároveň všetky miestnosti pod kontrolou svojho smartfónu, sú tieto komponenty odpoveďou.